bu sabah gökkuşak var istanbul'da

sabah işe doğru yürürken çenemin takur tukur birbirine vurmasıyla, kışlıkların saklandıkları yerden çıkma vakitlerinin geldiğini anlamış bulundum. o yavaş geçişi beceremiyorum bir türlü, bir anda donarak kışın geldiğini idrak ediyorum.

bu sabah ne giysem diye düşünürken, neler giyemediğimi de aradan çıkarttım.
burberry'nin halalar ve teyzeler için olduğunu düşünmüşümdür. ama bu alttaki bebeği görünce cizıs kırayst, yine yanılmışım dedim. içimde bir general mi var bilmiyorum ama bu military style denilen şeye bayılıyorum.

16 yaşında saçlarım 3 numara ve ayağımda postallar varken beni görecektiniz. aradan 10 sene geçti, hâlâ haki yeşil paltom ve çeşitli postallarımla rus ajanı kılığında dolaşıyorum mutluluk içinde.

neyyyse, işte bu bebek diyorum, 2479 yuro diyorum, aaah diyorum, aaah. sadece bu değil tabii, bir de chloé var. o da 1781 yuroluk fiyatıyla kendine sıcak bir yuva arıyor.yukarıdaki ikisinden sonra 985 yuroluk fiyatıyla kırmızı stella mccartney palto insana pek kelepir geliyor değil mi? hehehe. yalnız şöyle bir durum var ki, insan olan bunları yağmura çamura giymeye kıyamaz.

0 yorum:

Yorum Gönder