Zeynep Brothers?


20 Eylül 19..’de İstanbul’da doğdu. Çeşitli afacanlıklar ve pislikler peşinde üstünü başını kirlettikten sonra ilk topuklu ayakkabısını 20 yaşında giydi ve bir daha hiç çıkarmadı.  
Aynı yıllarda girdiği reklamcılık dünyasında hala ülkenin tek yüksek topuklu ajans prodüktörü olarak çalışmaya devam etmektedir. Eş zamanlı olarak Maçka bölgesinin düşeslik görevini de yürütmektedir ancak söylenilenin aksine soylu biri değildir. Boş zamanlarında Cenk ve Erdem’lik, Endi ve Pol’lük, dansçılık ve ayak oyunları yapmaktadır.

Sevdikleri: Erik, dondurma, köfte, kıyafetler, ayakkabılar, balinalar, hediyeler, oyuncaklar, bilgisayar oyunları.
Sevemedikleri: Kapuska, yumurta, uzun etekler, popçular, topçular, böcekler, indirimindeki egzorsizm kurbanı kızlar.
Yaptıkları: Yüzmek, denizde tek nefeste dalmak, dans etmek, rakı içmek, izlemek, gezmek, gevezelik etmek.
Yapamadıkları: Şarkı söylemek, araba kullanmak, viski içmek, bisiklete binmek.Bir aslan burcuna yakışacak şekilde 80'lerin ilk yarısında bir 30 temmuz sabahı, kükreyerek doğdu. Kendisine bahşedilen leydi ünvanına reverans yaparak teşekkür etti.
Tükenmeyen arsız bir meraka ve gerekli şeyleri unutup gereksiz ayrıntıları hatırlayan çöplük bir hafızaya sahip. Neredeyse 10 yıldır blog yazıyor, 15 yıldır da sabah akşam internetin bekçiliği görevini başarıyla yerine getiriyor.
Ülkemizin kişi başına düşen rakı tüketiminin artması için gösterdiği çabadan arta kalan zamanlarında bir reklam ajansında birtakım stratejik planlamalar yapıyor.


Sevdikleri: Limonatalar, bisikletler, patenler, mini elbiseler, gökkuşakları, ojeler, mücevherler, internet, nezaket.
Sevemedikleri: Ayran, denizin dibi, beyaz altın, uzun etekler, mavi renk, kitten heel, kendini fazla ciddiye alan insanlar, yazım yanlışları.
Yaptıkları: Şakalar, bazen domuzluk, bilgisayar hokkabazlıkları.
Yapamadıkları: Balıklama dalmak, çivileme atlamak, yol bulmak.